| Monza voetenbank in Cuiro leder Nero | |
| Voetenbank. Bekleding: Cuiro (100% leder) in kleur Nero. Vulling: schuimkern op Nosag veren. Massief houten frame. Poten: mat zwart metaal. Totale afmetingen: B 99x D 99xH 47 cm. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 95 cm |
| Diepte | 99 cm |
| Hoogte | 47 cm |
| Afneembare hoes | Nee |
| Elektische relaxzetel | Nee |
| Verstelbare rugleuning | Nee |
| Netto gewicht Product |
| Collectie product | Monza |
| Opstelling | Voetenbank |
| Aantal personen | 1 persoon |
| Met armleuning | Nee |
| Relaxfunctie | Nee |
| Webartikelnummer | 73708 |
| Materiaal vulling zitting | HR foam |
| Materiaal vering zetel | No-sag |
| Materiaal frame zetel | Massief hout |
| Samenstelling stof | Top leder |
| Stof collectie | Cuiro |
| Detailkleur zitting | Nero |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal poten | Metaal |
| Pilling | Nvt |
| Lichtechtheid | >5 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 14 - 15 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Bruto gewicht verpakking | 21 kg |
| Garanties | All in House Service set voor 1-zit zetel in stof |