



| Eettafel Novaro onderstel in zwart metaal met bootvormig volkeramisch Ceramo blad in kleur Calatorao 300 x 115 x 77 cm | |
Een keramische eettafel dat is zorgeloos genieten. Glas omgestoten of gemorst tijdens het eten? Geen probleem! Gewoon een doekje erover en weg is de vlek. De fijne witte aders op het donkerbruine blad zorgen voor een mooi contrast in kleur en patroon en geven deze tafel een prachtige marmerlook. Het Calatorao design is dankzij zijn rustige uitstraling. bovendien goed te combineren met diverse woonstijlen. Het onderstel met wijd uitlopende U-vorm geeft jouw tafel een moderne en elegante uitstraling.Kortom, de perfecte eettafel om jarenlang gezellige momenten te beleven. ( Belangrijke info: het tafelblad is gemaakt van volkeramiek en heeft een dikte van 6 mm. Om de stevigheid te garanderen wordt deze steeds verlijmd met een bijpassende MDF plaat.) | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 115 cm |
| Lengte | 300 cm |
| Hoogte | 76.5 cm |
| Webartikelnummer |
| CB_3_198 |
| Vorm tafelblad | Bootvorm |
| Type poten | Novaro - wijd uitlopende U vorm |
| Aantal personen | 10 personen |
| Collectie product | Novaro |
| Afwerking onderstel | Gepoederlakt |
| Kleur steunplaat ( MDF) | Zwart |
| Behandeld hout | Nee |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Zwart |
| Materiaal onderstel tafel | Metaal |
| Materiaal tafelblad | Volkeramiek |
| Detailkleur tafelblad | Calatorao |
| Hittebestendig | Nee |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Gemonteerd | Nee |