



| Eettafel Novaro onderstel in zwart metaal met rechthoekig Finesso blad in gerecycleerde teak 220 x 100 x 77 cm | |
| Deze rechthoekige eettafel is gemaakt met een feilloze aandacht voor kwaliteit en detail. De subtiel afgeschuinde afwerking van het teaken tafelblad is hier een uitstekend voorbeeld van. De warme kleur, grove nerven en duidelijke noestvorming van gerecycleerde teak geven deze tafel een karaktervolle en authentieke uitstraling. Het tafelblad zelf bestaat uit inzetstukken met subtiele hoogteverschillen, wat de ambachtelijke look van deze tafel verder versterkt. Het metalen, mat zwarte onderstel met wijd uitlopende U-vorm geeft jouw tafel een moderne en elegante uitstraling. Bovendien werd deze voorzien van een gepoederlakte coating waardoor deze kleurvast is en goed bestand is tegen krassen. Totale afmeting: L 220 x B 100 x H 76. 60 cm. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 100 cm |
| Lengte | 220 cm |
| Hoogte | 76.6 cm |
| Webartikelnummer | 64583+64568 |
| Vorm tafelblad | Rechthoekig |
| Aantal personen | 6 personen |
| Collectie product | Novaro |
| Type poten | Novaro - wijd uitlopende U vorm |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Gerecycleerde teak |
| Materiaal onderstel tafel | Metaal |
| Materiaal tafelblad | Gerecycleerde teak |
| Afwerking onderstel | Gepoederlakt |
| Behandeld hout | Nee |
| Hittebestendig | Nee |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |