
| Olbia lage barstoel in massieve gerookte eik met zitting in Cuiro leder Nero | |
Deze barkruk, die perfect is om aan een keukeneiland te plaatsen, is het ultieme bewijs van less is more. Het uitgangspunt van dit minimalistische ontwerp was een veelzijdige kruk met een zacht, organisch silhouet dat rust en sereniteit brengt in jouw interieur. De hoogwaardige materialen zoals de eiken basis en de lederen bekleding in combinatie met goed vakmanschap, geven deze stoel een luxueuze uitstraling waar je jaren van zal genieten. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 47 cm |
| Diepte | 39 cm |
| Hoogte | 66 cm |
| Hoogte zitting | 66 cm |
| Diepte zitting |


| Breedte zitting | 45 cm |
| Webartikelnummer | 113543+113503 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Collectie product | Olbia |
| Draaibaar | Nee |
| Afneembare hoes | Nee |
| Materiaal zitting | Leder |
| Materiaal poten | Eik |
| Kleur | Zwart |
| Detailkleur zitting | Nero |
| Stof collectie | Cuiro |
| Samenstelling stof | Top leder |
| Kleur poten | Donkerbruin (gerookt) |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Materiaal frame stoel | Gerookte eik |
| Productie techniek poten | , |
| Productietechniek zitting | , |
| Pilling | Nvt |
| Lichtechtheid | 5-6 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Aantal personen nodig voor montage | 1 persoon |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in leder |

