| Orvieto fauteuil in Belli stof Copper | |
| De Orvieto is een tijdloze draaifauteuil die niet alleen luxueus oogt, maar dankzij de comfortabele rugleuning ook nog eens heerlijk zit. Bovendien zorgt het prachtige afgeronde design voor een zachte, sierlijke uitstraling. Als toevoeging in je woonkamer of opvulling voor een leeg hoekje in je slaapkamer, deze fauteuil is een echte aanwinst voor jouw interieur. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 78 cm |
| Diepte | 70 cm |
| Hoogte | 74 cm |
| Hoogte zitting | 40 cm |
| Hoogte armleuning | 67 cm |
| Webartikelnummer | 105716 |


| Collectie product | Orvieto |
| Draaibaar | Nee |
| Netto gewicht Product | 24.5 |
| Materiaal zitting | Stof |
| Kleur | Bruin |
| Detailkleur zitting | Copper |
| Stof collectie | Belli |
| Samenstelling stof | Gerecycleerd polyester & katoen |
| Slijtvastheid (Martindale) | 100000 |
| Pilling | 4 |
| Lichtechtheid | 5-6 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 12 - 13 weken |
| Gemonteerd | Ja |
| Bruto gewicht verpakking | 28.5 kg |
| Garanties | All in House Service set voor 1-zit zetel in stof |

