| Orvieto fauteuil in Fresco stof Natural | |
| Orvieto brengt zachte, afgeronde lijnen samen in een compacte en uitnodigende vorm. De doorlopende rug-en armleuning creëren een omarmend zitgevoel en geven het ontwerp een rustig, harmonieus karakter. Subtiel aanwezig, maar sterk in uitstraling. Mooi als losse fauteuil of als verfijnd accent in een zithoek. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 78 cm |
| Diepte | 70 cm |
| Hoogte | 74 cm |
| Hoogte zitting | 40 cm |
| Webartikelnummer | 632649 |
| Collectie product | Orvieto |


| Draaibaar |
| Nee |
| Netto gewicht Product | 27.5 |
| Materiaal zitting | Stof |
| Kleur | Beige |
| Detailkleur zitting | Naturel |
| Stof collectie | Fresco |
| Samenstelling stof | acryl, polypropyleen, polyester & katoen |
| Slijtvastheid (Martindale) | 100000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 2 - 3 weken |
| Gemonteerd | Ja |
| Bruto gewicht verpakking | 28.5 kg |
| Garanties | All in House Service set voor 1-zit zetel in stof |

