



| Pattar tapijt Beige 200x300cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 300 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Netto gewicht Product | 28.8 |
| Webartikelnummer | 614519 |
| Collectie product | Pattar |
| Productietechniek | Handgemaakt |
| Uit voorraad leverbaar |
| Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 28.8 kg |