
| Pavona eetkamerstoel in Alti stof Almond met stoelpoot in natuurkleurige eik | |
| Het ontwerp van de Pavona is strak en minimalistisch. Door het gebogen hout in combinatie met de neutrale stof straalt de stoel tijdloze elegantie uit en zorgen de verfijnde lijnen en organische rondingen voor karakter. Bovendien geeft de open rug luchtigheid aan het ontwerp, waardoor deze moeiteloos past in diverse interieurstijlen. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 53 cm |
| Diepte | 52.5 cm |
| Hoogte | 78.5 cm |
| Hoogte zitting | 49 cm |
| Diepte zitting | 48.1 cm |
| Hoogte rugleuning |


| 14.5 cm |
| Breedte zitting | 49 cm |
| Webartikelnummer | 620433 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Collectie product | Pavona |
| Draaibaar | Nee |
| Netto gewicht Product | 6 |
| Afneembare hoes | Nee |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Eik |
| Kleur | Ecru |
| Detailkleur zitting | Almond |
| Stof collectie | Alti |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Kleur poten | Natuur |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Type stof | Glanzende chenille |
| Beschikbare houtsoorten | Gerookte eik, Zwarte eik, Walnoot, Natuurkleurige eik |
| Materiaal frame stoel | Natuur eik |
| Productie techniek poten | , |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 100000 |
| Pilling | 4 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Ja |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Bruto gewicht verpakking | 8.8 kg |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |

