


| Piola eetkamerstoel in Alti stof Almond met stoelpoot in gerookte eik | |
De Piola stoel is een verfijnde toevoeging aan hedendaags design, waarin comfort en elegantie naadloos samenkomen. Het ontwerp, voelt licht en open aan. De royale vulling in zowel rug als zitting biedt een uitzonderlijk zitcomfort en laat je met gemak langer tafelen. De harmonieuze combinatie van zachte stoffering en strak gevormd hout maakt van de Piola een ode aan tijdloos design en vakmanschap. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 54.5 cm |
| Diepte | 57.5 cm |
| Hoogte | 81 cm |
| Hoogte zitting | 50 cm |
| Diepte zitting | 49.8 cm |
| Hoogte rugleuning | 28 cm |
| Breedte zitting | 49 cm |
| Webartikelnummer | 647481 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Collectie product | Piola |
| Draaibaar | Nee |
| Netto gewicht Product | 8 |
| Afneembare hoes | Nee |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Eik |
| Kleur | Ecru |
| Detailkleur zitting | Almond |
| Stof collectie | Alti |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Kleur poten | Donkerbruin (gerookt) |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Type stof | Glanzende chenille |
| Beschikbare houtsoorten | Gerookte eik, Zwarte eik, Walnoot, Natuurkleurige eik |
| Materiaal frame stoel | Gerookte eik |
| Productie techniek poten | , |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 100000 |
| Pilling | 4 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Ja |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Bruto gewicht verpakking | 8 kg |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |