| Ponte zetel 3-zit in Stanza stof Natural | |
| Ponte heeft een organische vorm en een open, zwevend karakter. De lichte belijning laat het ontwerp vrij in de ruimte staan. Het geheel straalt rust en stabiliteit uit. Ontworpen om van alle kanten tot zijn recht te komen. Ponte combineert visuele elegantie met een rustige aanwezigheid — passend in open interieurs en low dining. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 213 cm |
| Diepte | 119 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Diepte zitting | 64 cm |
| Afneembare hoes | Nee |
| Elektische relaxzetel | Nee |


| Verstelbare rugleuning | Nee |
| Netto gewicht Product | 55 |
| Collectie product | Ponte |
| Opstelling | Rechte zetel 3-zit |
| Aantal personen | 3 personen |
| Met armleuning | Ja |
| Relaxfunctie | Nee |
| Webartikelnummer | 614095 |
| Materiaal vulling zitting | HR foam |
| Materiaal vering zetel | No-sag |
| Type stof | Grof geweven |
| Materiaal frame zetel | Massief hout |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Stof collectie | Stanza |
| Detailkleur zitting | Naturel |
| Kleur | Beige |
| Productietechniek | Het frame wordt vervaardigd met behulp van een CNC-machine, terwijl de stoffering en het bevestigen van de mousse volledig handmatig worden uitgevoerd |
| Slijtvastheid (Martindale) | 100000 |
| Pilling | 4 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 14 - 15 weken |
| Gemonteerd | Ja |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Bruto gewicht verpakking | 57 kg |
| Garanties | All in House Service set voor compacte zetel in stof |

