

| Porto hoekzetel 4,5-zit in Brio stof Natural | |
| Porto is eenvoud in zijn puurste vorm. Strak in lijn. Zacht in afwerking. Een lage zithoogte en afgeronde hoeken houden het silhouet rustig en in balans. De brede, diepe zitting nodigt uit tot ontspannen zitten — comfortabel, vandaag en morgen. Dankzij de modulaire opbouw voelt Porto zich thuis in uiteenlopende interieurs. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 354 cm |
| Diepte | 187 cm |
| Hoogte | 72 cm |
| Diepte zitting | 64 cm |
| Diepte ligstuk | 187 cm |
| Webartikelnummer | 619892+619451+620235 |
| Relaxfunctie | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Aantal personen | 4 tot 5 personen |
| Opstelling | Hoekzetel L 4,5-zit met lang ligstuk links |
| Collectie product | Porto |
| Verstelbare rugleuning | Nee |
| Elektische relaxzetel | Nee |
| Afneembare hoes | Nee |
| Kleur | Beige |
| Detailkleur zitting | Naturel |
| Stof collectie | Brio |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Materiaal frame zetel | Massief hout |
| Materiaal vulling zitting | HR foam |
| Type stof | Plat geweven |
| Materiaal vering zetel | No-sag |
| Productietechniek | Het frame wordt vervaardigd met behulp van een CNC-machine, terwijl de stoffering en het bevestigen van de mousse volledig handmatig worden uitgevoerd |
| Slijtvastheid (Martindale) | 38000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 4-5 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Garanties | All in House Service set voor grote zetel in stof |

