


| Raya tapijt Natural 360x460cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 460 cm |
| Lengte | 360 cm |
| Webartikelnummer | 614663 |
| Collectie product | Raya |
| Netto gewicht Product | 54.36648 |
| Productietechniek | Handgemaakt |
| Uit voorraad leverbaar |
| Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 26 - 27 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 57.5665 kg |