


| Rondato hoge dressoir in gerookte eik 179 x 45 x 96 cm | |
| Zacht afgerond, helder in lijn. Vloeiende contouren brengen warme en ingetogen elegantie. De afgeronde hoeken verzachten het geheel, terwijl de vlakke achterzijde zorgt voor een strakke aansluiting tegen de muur. Achter de gesloten fronten schuilt een doordachte indeling die rust en orde bewaart. Van dressoir tot tv-meubel en barkast: de Rondato reeks vormt één consequente vormentaal, mooi in balans tussen esthetiek en functie | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 179 cm |
| Diepte | 45 cm |
| Hoogte | 96 cm |
| Aantal legplanken | 3 |
| Beveiliging tegen kantelen meegeleverd | Nee |
| Maximale draagkracht legplanken | 15 kg |
| Maximale draagkracht lades | 10 kg |
| Netto gewicht Product | 122.3 |
| Type kast | Hoge dressoir |
| Type poten | Staand |
| Collectie product | Rondato |
| Legplanken in hoogte verstelbaar | Ja |
| Wandmontage mogelijk (zwevend) | Ja |
| Aantal lades | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Push to open | Nee |
| Webartikelnummer | 605942 |
| Kleur | Donkerbruin (gerookt) |
| Materiaal kast | Gerookte eik |
| Detailkleur top kast | Geen kastentopper |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Ja |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Bruto gewicht verpakking | 122.3 kg |