| Scaletto hoog rek links in gerookte eik 83 x 36 x 220 cm | |
| Scaletto rust op een fijn metalen frame met warme houten elementen en creëert zo een open structuur die licht en ruimte doorlaat. Open en gesloten vakken wisselen elkaar af, zodat je kan tonen of subtiel opbergen. Het samenspel van metaal en hout houdt het strak, zonder kil te worden. Mooi op zichzelf of opgebouwd tot een volledige wand. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 83 cm |
| Diepte | 36 cm |
| Hoogte | 220 cm |
| Webartikelnummer | 604703 |
| Push to open | Ja |
| Aantal deuren | 4 |


| Aantal lades | 2 |
| Wandmontage mogelijk (zwevend) | Nee |
| Opstelling | 2 lades, 4 deuren (bovenaan links) |
| Aantal legplanken | 4 |
| Legplanken in hoogte verstelbaar | Nee |
| Collectie product | Scaletto |
| Type poten | Ronde poten |
| Type kast | Boekenkast |
| Netto gewicht Product | 52 |
| Beveiliging tegen kantelen meegeleverd | Nee |
| Materiaal poten | Metaal |
| Kleur | Donkerbruin (gerookt) |
| Kleur poten | Zwart |
| Materiaal kast | Gerookte eik |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 18 - 19 weken |
| Gemonteerd | Ja |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Bruto gewicht verpakking | 66.8 kg |

