


| Serrato armstoel in Alti stof Almond met stoelpoot in natuurkleurige eik | |
| De Serrato armstoel is een eigentijdse interpretatie van klassiek vakmanschap, waarin strakke lijnen en vloeiend afgeronde vormen elkaar op verrassende wijze ontmoeten. In de rugleuning komen deze contrasten harmonieus samen en ontstaat een uniek silhouet dat verfijning en karakter uitstraalt. De royale vulling in zowel rug als zitting biedt een uitzonderlijk zitcomfort en laat je met plezier langer tafelen. Een statement piece dat balans brengt tussen tijdloos design en moderne elegantie. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 59.9 cm |
| Diepte | 59 cm |
| Hoogte | 82.5 cm |
| Hoogte zitting | 48.6 cm |
| Hoogte armleuning | 69 cm |
| Diepte zitting | 54 cm |
| Hoogte rugleuning | 20.7 cm |
| Breedte zitting | 50.48 cm |
| Webartikelnummer | 653640 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Collectie product | Serrato |
| Draaibaar | Nee |
| Netto gewicht Product | 9.75 |
| Afneembare hoes | Nee |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Eik |
| Kleur | Ecru |
| Detailkleur zitting | Almond |
| Stof collectie | Alti |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Kleur poten | Natuur |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Type stof | Glanzende chenille |
| Beschikbare houtsoorten | Gerookte eik, Walnoot, Natuurkleurige eik |
| Materiaal frame stoel | Natuur eik |
| Productie techniek poten | , |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 100000 |
| Pilling | 4 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Ja |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Bruto gewicht verpakking | 10 kg |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |