| Eettafel Tiendo onderstel in zwart metaal met bootvormig Finesso blad in gerookte eik 260 x 110 x 77 cm | |
| Op zoek naar een tafel met een uitnodigende uitstraling, die instant sfeer creëert? Dan is deze bootvormige tafel echt iets voor jou. De subtiel afgeschuinde afwerking van het tafelblad, gemaakt uit gerookte eik, geeft deze tafel een verfijnde uitstraling. Bovendien is gerookte eik één van de populairste houtsoorten van het moment. Met zijn diepbruine kleur, glad oppervlak en opvallende nerftekening straalt deze tafel pure luxe uit. Dit wijd uitlopende onderstel met omgekeerde V-vorm, uit zwart metaal, geeft jouw tafel een speelse en eigentijdse look. Kortom, de perfecte eettafel om jarenlang gezellige momenten te beleven. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 110 cm |
| Lengte | 260 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Vrije hoogte | 73 cm |
| Webartikelnummer | 69380+608141 |
| Vorm tafelblad | Bootvorm |
| Aantal personen | 8 personen |
| Collectie product | Tiendo |
| Type poten | Omgekeerde V-vorm |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Donkerbruin (gerookt) |
| Materiaal onderstel tafel | Metaal |
| Materiaal tafelblad | Gerookte eik |
| Afwerking onderstel | Gepoederlakt |
| Krasbestendig tafelblad | Matig krasbestendig |
| Behandeld hout | Nee |
| Hittebestendig | Nee |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 12 - 13 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |