| Eettafel Tiendo onderstel in walnoot met rechthoekig Finesso blad in walnoot 260 x 100 x 77 cm | |
| Deze rechthoekige tafel wordt gemaakt met een feilloze aandacht voor kwaliteit en detail. De subtiel afgeschuinde afwerking van het tafelblad, gemaakt uit fineer walnoot, geeft deze tafel een verfijnde uitstraling. Bovendien is walnoot één van de populairste houtsoorten van het moment. Met zijn warme, natuurlijke donkerbruine kleur, glad oppervlak, fijne nerf en mooie vlamtekening straalt deze tafel pure luxe uit. Dit wijd uitlopende onderstel met omgekeerde V-vorm, uit massieve walnoot, maakt jouw tafel compleet. Kortom, de perfecte eettafel om jarenlang gezellige momenten te beleven. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 100 cm |
| Lengte | 260 cm |
| Hoogte | 76.5 cm |
| Webartikelnummer | 75753+112919 |
| Vorm tafelblad | Rechthoekig |
| Aantal personen | 6 tot 8 personen |
| Collectie product | Tiendo |
| Type poten | Omgekeerde V-vorm |
| Kleur frame | Walnoot |
| Kleur tafelblad | Walnoot |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Walnoot |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Behandeld hout | Nee |
| Hittebestendig | Nee |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |