


| Tivoli armstoel in Alti stof Almond met stoelpoot in natuurkleurig essenhout | |
Tivoli speelt met contrasten: strakke lijnen in de poten geven de stoel een architecturaal karakter, terwijl de zacht afgeronde rug het geheel een speelse en uitnodigende uitstraling geeft. Gemaakt uit massief essenhout en afgewerkt in een natuurlijke of gerookte tint, ademt Tivoli ingetogen kwaliteit. De rijke mousse en zachte bekleding bieden een verrassend genereus comfort, zonder in te boeten op verfijning. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 57 cm |
| Diepte | 61.5 cm |
| Hoogte | 81.5 cm |
| Hoogte zitting | 47.5 cm |
| Hoogte armleuning | 66.5 cm |
| Diepte zitting | 50 cm |
| Hoogte rugleuning | 23 cm |
| Breedte zitting | 46 cm |
| Webartikelnummer | 647099 |
| Stapelbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Collectie product | Tivoli |
| Draaibaar | Nee |
| Netto gewicht Product | 8 |
| Afneembare hoes | Nee |
| Materiaal zitting | Stof |
| Materiaal poten | Essenhout |
| Kleur | Ecru |
| Detailkleur zitting | Almond |
| Stof collectie | Alti |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Kleur poten | Natuur |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Type stof | Glanzende chenille |
| Beschikbare houtsoorten | Natuurkleurig essenhout, Gerookt essenhour, Walnootkleurig essenhout |
| Materiaal frame stoel | Natuur essenhout |
| Productie techniek poten | , |
| Productietechniek zitting | , |
| Slijtvastheid (Martindale) | 100000 |
| Pilling | 4 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Bruto gewicht verpakking | 9 kg |
| Garanties | All in House Service set voor stoelen in stof |