| Tondo poef - Rubio stof Brown Ø45xH46cm | |
| Tondo is officieel een poef maar is zo veel veelzijdiger dan je denkt. Vanbinnen heeft de poef een stevig frame waardoor je deze ook als bijzettafel of zelfs als extra zitplaats kunt gebruiken. Plaats je hem in de hal dan is hij een dankbare plaats om jouw jassen en sjaals op te leggen. Zelfs in de slaapkamer vindt hij zijn plaatsje als nachtkastje of bijzettafel. En weet je wat er ook schitterend uitziet? 2 of 3 poefs in verschillende afmetingen naast elkaar! Het perfecte plaatje. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 45 cm |
| Diepte | 45 cm |
| Hoogte | 46 cm |
| Samenstelling stof | viscose, polyester & katoen |
| Kleur poten | Zwart |


| Materiaal poten |
| Kunststof |
| Detailkleur zitting | Brown |
| Stof collectie | Rubio |
| Netto gewicht Product | 6.5 |
| Webartikelnummer | 605590 |
| Collectie product | Tondo |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 8 - 9 weken |
| Garanties | All in House Service set voor 1-zit zetel in stof |
| Slijtvastheid (Martindale) | 35000 |
| Pilling | 4-5 |
| Lichtechtheid | 6 |
| Bruto gewicht verpakking | 8.5 kg |

