| Eettafel Trentino onderstel in zwart metaal met rond Finesso blad in natuurkleurige eik Ø100 x 77 cm | |
| Op zoek naar een gezellige tafel zonder scherpe hoeken? Dan is deze ronde tafel echt iets voor jou. Kenmerkend aan deze tafel is de feilloze aandacht voor kwaliteit en detail. De subtiel afgeschuinde afwerking van het eiken tafelblad is hier een uitstekend voorbeeld van. De n is deze natuurlijke kleur van het blad voegt sfeer en warmte toe aan jouw interieur en is bovendien makkelijk te combineren met andere materialen. Dankzij de natuurlijke afwerking zijn de noesten, nerven en kleurschakeringen nog duidelijk zichtbaar, wat zorgt voor extra karakter en authenticiteit. De minimalistische, mat zwarte designpoten uit metaal, bestaan uit 3 ronde elegante kokers die samen een driehoek vormen. Bovendien werden deze voorzien van een gepoederlakte coating waardoor ze kleurvast zijn, lang meegaat en goed bestand zijn tegen krassen. Totale afmeting: diam. 100 x H 76. 60 cm. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 100 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Hoogte | 76.6 cm |
| Webartikelnummer | 64581+72115 |
| Vorm tafelblad | Rond |
| Aantal personen | 2 tot 4 personen |
| Collectie product | Trentino |
| Type poten | Hairpin |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Natuur |
| Materiaal onderstel tafel | Metaal |
| Materiaal tafelblad | Natuur eik |
| Afwerking onderstel | Gepoederlakt |
| Behandeld hout | Nee |
| Hittebestendig | Nee |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |