| Tubo zetel 3-zit in Stanza stof Shell | |
| De Tubo zetel combineert comfort en elegantie. De vloeiende lijnen en zachte rondingen brengen rust. Dankzij de hoge rugleuning en modulaire opbouw past de Tubo zich moeiteloos aan jouw stijl aan. Kies uit een ruime selectie verfijnde stoffen voor een luxe uitstraling en optimaal comfort. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 310 cm |
| Diepte | 126 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Afneembare hoes | Nee |
| Elektische relaxzetel | Nee |
| Verstelbare rugleuning | Nee |


| Collectie product |
| Tubo |
| Opstelling | Rechte zetel 3-zit |
| Aantal personen | 3 personen |
| Met armleuning | Ja |
| Relaxfunctie | Nee |
| Webartikelnummer | 108517+108518 |
| Materiaal vulling zitting | HR foam |
| Materiaal vering zetel | No-sag |
| Type stof | Grof geweven |
| Materiaal frame zetel | Massief hout |
| Samenstelling stof | Polyester |
| Stof collectie | Stanza |
| Detailkleur zitting | Shell |
| Kleur | Beige |
| Productietechniek | Het frame wordt vervaardigd met behulp van een CNC-machine, terwijl de stoffering en het bevestigen van de mousse volledig handmatig worden uitgevoerd |
| Slijtvastheid (Martindale) | 100000 |
| Pilling | 4 |
| Lichtechtheid | 5 |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 14 - 15 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Ja |
| Garanties | All in House Service set voor medium zetel in stof |

