



| Varun tapijt Olive 200x300cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 300 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Netto gewicht Product | 18.8 |
| Webartikelnummer | 614513 |
| Collectie product | Varun |
| Productietechniek | Handgemaakt |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 20.5 kg |