| Varun tapijt Olive Ø260cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 260 cm |
| Lengte | 260 cm |
| Webartikelnummer | 614573 |
| Collectie product | Varun |
| Netto gewicht Product | 17.6 |
| Productietechniek | Handgemaakt |
| Uit voorraad leverbaar |
| Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 17.9 kg |