
| Eettafel Clino onderstel in walnoot met bootvormig Finesso blad in walnoot 180 x 100 x 76 cm | |
| De Modular collectie brengt vrijheid in een samenhangend ontwerpverhaal. Keramiek en hout zorgen voor variatie, zonder het tijdloze karakter te verliezen. Onderstellen variëren van strak tot grafisch, in hout of metaal. Klassieke vormen zoals rond, ovaal en bootvorm vormen een vertrouwde basis. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 100 cm |
| Lengte | 180 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Vrije hoogte | 74 cm |
| Webartikelnummer |


| 72332+113560 |
| Vorm tafelblad | Bootvorm |
| Aantal personen | 4 tot 6 personen |
| Collectie product | Clino |
| Type poten | 4-poot |
| Kleur frame | Walnoot |
| Kleur tafelblad | Walnoot |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Walnoot |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Krasbestendig tafelblad | Matig krasbestendig |
| Behandeld hout | Ja |
| Hittebestendig | Nee |
| Land van herkomst materiaal tafelblad | Verenigde Staten |
| Productieland tafelblad | Indonesië |
| Productieland poten | Indonesië |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 21 - 22 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |

