| Eettafel Radici met bootvormig blad in natuurkleurige eik 240 x 100 x 76 cm | |
| Radici brengt vorm en materiaal samen in balans. Het bootvormige blad in eik laat de natuurlijke tekening spreken en brengt rust in de ruimte. De verfijnde, uitlopende poten houden het geheel licht en in evenwicht. In natuurkleurige of gerookte eik. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 100 cm |
| Lengte | 240 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Vrije hoogte | 74 cm |
| Webartikelnummer | 652652+652648 |
| Vorm tafelblad | Bootvorm |


| Aantal personen |
| 6 personen |
| Collectie product | Radici |
| Type poten | 4-poot |
| Kleur frame | Natuur |
| Kleur tafelblad | Natuur |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Natuur eik |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Krasbestendig tafelblad | Matig krasbestendig |
| Behandeld hout | Ja |
| Hittebestendig | Nee |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |

