| Eettafel Amici met rond blad in gerookte eik Ø150 x 76 cm | |
| Amici brengt zachtheid en balans samen. Het houten blad laat natuurlijke nuances spreken en voegt karakter en diepte toe. Verkrijgbaar in rond of bootvorm, afgestemd op je ruimte. De poten geven de tafel rust en een uitnodigende basis. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 150 cm |
| Lengte | 150 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Vrije hoogte | 74 cm |
| Webartikelnummer | 653546+653545 |
| Vorm tafelblad | Rond |


| Aantal personen |
| 6 personen |
| Collectie product | Amici |
| Type poten | Cilinder |
| Kleur frame | Donkerbruin (gerookt) |
| Kleur tafelblad | Donkerbruin (gerookt) |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Gerookte eik |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Krasbestendig tafelblad | Matig krasbestendig |
| Behandeld hout | Ja |
| Hittebestendig | Nee |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |

