| Eettafel Astoni onderstel in zwart metaal met plat ovaal volkeramisch blad in kleur Bottega Beige 220 x 110 x 76 cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 110 cm |
| Lengte | 220 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Vrije hoogte | 74 cm |
| Webartikelnummer | 2*647073+647068 |
| Vorm tafelblad | Plat ovaal |
| Aantal personen | 6 personen |
| Collectie product |


| Type poten | Cilinder |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Beige |
| Materiaal onderstel tafel | Metaal |
| Materiaal tafelblad | Keramiek op glas |
| Detailkleur tafelblad | Bottega Beige |
| Afwerking onderstel | Gepoederlakt |
| Kleur steunplaat ( MDF) | Zwart |
| Krasbestendig tafelblad | Zeer krasbestendig |
| Behandeld hout | Nee |
| Hittebestendig | Nee |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 19 - 20 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |

