



| Eettafel Tulipo onderstel in zwart metaal met ovaal volkeramisch Ceramo blad in kleur Shilin 220 x 120 x 77 cm | |
| De Modular collectie brengt vrijheid in een samenhangend ontwerpverhaal. Keramiek en hout zorgen voor variatie, zonder het tijdloze karakter te verliezen. Onderstellen variëren van strak tot grafisch, in hout of metaal. Klassieke vormen zoals rond, ovaal en bootvorm vormen een vertrouwde basis. | |
| Merk | JUNTOO |
| Dikte keramiek | 0.6 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 220 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Vrije hoogte | 74 cm |
| Webartikelnummer | CB_3_1328 |


| Vorm tafelblad | Ovaal |
| Type poten | Trompet |
| Aantal personen | 6 personen |
| Collectie product | Tulipo |
| Afwerking onderstel | Gepoederlakt |
| Kleur steunplaat ( MDF) | Zwart |
| Afwerking keramisch blad | Slate |
| Krasbestendig tafelblad | Zeer krasbestendig |
| Behandeld hout | Nee |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Beige |
| Materiaal onderstel tafel | Metaal |
| Materiaal tafelblad | Volkeramiek |
| Detailkleur tafelblad | Shilin |
| Hittebestendig | Nee |
| Productieland poten | Indonesië |
| Land van herkomst materiaal tafelblad | Spanje |
| Productieland tafelblad | België |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 4 - 5 weken |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Gemonteerd | Nee |

