| Eettafel Ragno onderstel in gerookte eik met plat ovaal volkeramisch Ceramo blad in kleur Calatorao 260 x 115 x 77 cm | |
| De Modular collectie brengt vrijheid in een samenhangend ontwerpverhaal. Keramiek en hout zorgen voor variatie, zonder het tijdloze karakter te verliezen. Onderstellen variëren van strak tot grafisch, in hout of metaal. Klassieke vormen zoals rond, ovaal en bootvorm vormen een vertrouwde basis. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 115 cm |
| Lengte | 260 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Vrije hoogte | 74 cm |
| Dikte keramiek | 0.6 cm |
| Webartikelnummer | 608138+96162+96160 |


| Vorm tafelblad | Plat ovaal |
| Aantal personen | 8 personen |
| Collectie product | Ragno |
| Type poten | Webvormig |
| Kleur frame | Donkerbruin (gerookt) |
| Kleur tafelblad | Zwart |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Volkeramiek |
| Detailkleur tafelblad | Calatorao |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Kleur steunplaat ( MDF) | Zwart |
| Afwerking keramisch blad | Silk |
| Krasbestendig tafelblad | Zeer krasbestendig |
| Behandeld hout | Ja |
| Hittebestendig | Nee |
| Land van herkomst materiaal tafelblad | Spanje |
| Productieland tafelblad | België |
| Productieland poten | Indonesië |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |

