| Abrazzo Plaid Copper 140x180 cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 180 cm |
| Webartikelnummer | 646992 |
| Collectie product | Abrazzo |
| Netto gewicht Product | 1.5 |
| Kleur | Koper |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 2 kg |