| Abrazzo Plaid Green 140x180 cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 180 cm |
| Webartikelnummer | 646993 |
| Collectie product | Abrazzo |
| Netto gewicht Product | 1.5 |
| Kleur | Groen |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Moment van levering kies je tijdens het bestellen |
| Bruto gewicht verpakking | 2 kg |