

| Agde schilderij groen in walnoot frame 100x100cm | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 100 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Webartikelnummer | 652812 |
| Netto gewicht Product | 2.5 |
| Kleur | Groen |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 16 kg |