| Akara tapijt Ivory Silver 200x300cm | |
| Op zoek naar een subtiele eyecatcher? Dan is het Akara tapijt volledig je ding. Dit tapijt in Ivory Silver verleidt met zijn zachte ivoren kleurenpalet en fijne diagonale patroon. bovendien is de Akara handgemaakt van bamboezijde en wol. Hierdoor krijgt deze een lichte zijdeachtige glans samen met het duurzame en luxueuze karakter van wol. (Let op: tapijten gemaakt uit wol zijn tot 6 maanden gevoelig aan pluisvorming en uitrafelen) | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 300 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Webartikelnummer | 91508 |
| Collectie product | Akara |
| Netto gewicht Product | 22.2 |
| Kleur | Beige |
| Productietechniek | Handgemaakt |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 22.7 kg |