| Albane tapijt Ivory Red 200x300cm | |
| Geef je woonkamer een extra dimensie met de unieke textuur van het Albane tapijt. Het knobbelvormige oppervlak in kleur Ivory Red zorgt voor een warme en uitnodigende structuur bestaande uit zachte ivoortinten met subtiele roodaccenten. Bovendien is de Albane handgemaakt van wol en polyester. Hierdoor combineert deze het luxueuze en duurzame karakter van wol met een uitstekende kleurbestendigheid en een hoge onderhoudsvriendelijkheid. (Let op: tapijten gemaakt uit wol zijn tot 6 maanden gevoelig aan pluisvorming en uitrafelen) | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 300 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Webartikelnummer | 83928 |
| Collectie product | Albane |
| Netto gewicht Product | 17.6 |


| Kleur | Beige, Rood |
| Productietechniek | Handgemaakt |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 7 - 8 weken |
| Bruto gewicht verpakking | 18.2 kg |