| Eettafel Aligno met afgerond rechthoekig blad in zwarte eik 300 x 100 x 79 cm | |
Het minimalistische design van de Aligno tafel wordt geaccentueerd door een subtiele inkeping in het tafelblad, een elegant detail dat de verfijning van het meubel benadrukt. De naam Aligno is geïnspireerd door de Italiaanse woorden voor ‘uitgelijnd hout’, wat de precisie en schoonheid van dit ontwerp benadrukt. Deze tafel combineert de schoonheid van massief houten poten met de praktische voordelen van een rechthoekig ontwerp, maar zonder de scherpe randen. Hierdoor ontstaat een moderne en veilige oplossing voor elk interieur. Het statige tafelblad van 5,6 cm dik straalt een luxueuze uitstraling uit en vormt het hart van de Aligno tafel. Beschikbaar in vier prachtige houtsoorten, kan je de tafel personaliseren om perfect te passen bij jouw stijl en ruimte. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 100 cm |
| Lengte | 300 cm |
| Hoogte | 79 cm |
| Webartikelnummer |
| 644682+644679 |
| Vorm tafelblad | Rechthoekig |
| Aantal personen | 10 personen |
| Collectie product | Aligno |
| Type poten | 4-poot |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Zwart |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Zwarte eik |
| Afwerking onderstel | Massief |
| Kleur steunplaat ( MDF) | Zwart |
| Behandeld hout | Nee |
| Hittebestendig | Nee |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |