
| Eettafel Amato Cuadro onderstel in gerookte eik met Bootvormig volkeramisch Ceramo blad in kleur Rapolano 220 x 105 x 77 cm | |
| Amato is een tafelcollectie waarin scherpe lijnen en zachte afrondingen samenkomen in een herkenbare signatuur. Het tafelblad is strak bovenaan en verfijnd afgerond onderaan, wat zorgt voor een subtiele spanning in vorm. Verkrijgbaar in verschillende afgeronde vormen en materialen, van hout en Claylime tot keramiek. De statige poot, recht afgesneden op het vloeroppervlak, brengt rust en structuur. Een veelzijdige collectie waarin vorm en gebruik samenkomen in tijdloze elegantie. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 105 cm |
| Lengte | 220 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Vrije hoogte | 74 cm |
| Dikte keramiek |


| 0.6 cm |
| Webartikelnummer | CB_3_3711 |
| Vorm tafelblad | Bootvorm |
| Aantal personen | 6 personen |
| Collectie product | Amato Cuadro |
| Kleur frame | Donkerbruin (gerookt) |
| Kleur tafelblad | Beige |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Volkeramiek |
| Detailkleur tafelblad | Rapolano |
| Afwerking onderstel | Fineer |
| Kleur steunplaat ( MDF) | Gerookt |
| Afwerking keramisch blad | Slate |
| Krasbestendig tafelblad | Zeer krasbestendig |
| Behandeld hout | Ja |
| Hittebestendig | Nee |
| Productie techniek poten | , |
| Productieland poten | Indonesië |
| Land van herkomst materiaal tafelblad | Spanje |
| Productieland tafelblad | België |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 11 - 12 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |




