| Eettafel Amato Ellipso onderstel in zwarte eik met bootvormig volkeramisch Ceramo blad in kleur Calacatta 300 x 115 x 76 cm | |
| Amato is een tafelcollectie waarin scherpe lijnen en zachte afrondingen samenkomen in een herkenbare signatuur. Het tafelblad is strak bovenaan en verfijnd afgerond onderaan, wat zorgt voor een subtiele spanning in vorm. Verkrijgbaar in verschillende afgeronde vormen en materialen, van hout en Claylime tot keramiek. De statige poot, recht afgesneden op het vloeroppervlak, brengt rust en structuur. Een veelzijdige collectie waarin vorm en gebruik samenkomen in tijdloze elegantie. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 115 cm |
| Lengte | 300 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Vrije hoogte | 74 cm |
| Dikte keramiek | 0.6 cm |


| Webartikelnummer |
| CB_3_1478 |
| Vorm tafelblad | Bootvorm |
| Aantal personen | 10 personen |
| Collectie product | Amato Ellipso |
| Type poten | Ellips |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Wit |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Volkeramiek |
| Detailkleur tafelblad | Arctic White |
| Afwerking onderstel | Fineer |
| Kleur steunplaat ( MDF) | Zwart |
| Afwerking keramisch blad | Silk |
| Krasbestendig tafelblad | Zeer krasbestendig |
| Behandeld hout | Nee |
| Hittebestendig | Nee |
| Productie techniek poten | , |
| Productieland poten | Indonesië |
| Land van herkomst materiaal tafelblad | Spanje |
| Productieland tafelblad | België |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levertijd zichtbaar bij bestelling |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |



