

| Bijzettafel Amato Rondo Small onderstel in zwarte eik met rond volkeramisch Ceramo blad in kleur Arctic White Ø 40 x 39 cm | |
| Amato is Italiaans voor bemind – en je ziet in één oogopslag waarom. Naast zijn buitengewone schoonheid staat deze keramische tafel ook garant voor zorgeloos genieten, zonder vlekkenstess bij het omstoten van een glas wijn of hapjes bij een gezellig aperitiefmoment. De kleur Arctic White is een slimme keuze die zich makkelijk laat combineren. Dit stijlvolle witte blad straalt kracht, eenvoud en sereniteit uit waardoor deze volledig tot recht komt in Scandinavische en minimalistische interieurs. De ronde vorm straalt een gevoel van gezelligheid en zachtheid uit terwijl de tijdloze schoonheid van de zwarte eiken poten het ontwerp zijn luxueuze de finishing touch geven. Kortom een bijzettafel de in geen tijd het stralende middelpunt van je interieur zal worden. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 40 cm |
| Lengte | 40 cm |
| Hoogte | 39 cm |
| Webartikelnummer | 120914+608057+91105 |
| Vorm tafelblad | Rond |
| Collectie product | Amato Rondo |
| Type poten | Cilinder |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Wit |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Volkeramiek |
| Detailkleur tafelblad | Arctic White |
| Afwerking onderstel | Fineer |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |

