| Bijzettafel Amato Rondo Small onderstel in zwarte eik met rond volkeramisch Ceramo blad in kleur Black Obsession Ø 50 x 39 cm | |
| Amato is Italiaans voor bemind – en je ziet in één oogopslag waarom. Naast zijn buitengewone schoonheid staat deze keramische tafel ook garant voor zorgeloos genieten, zonder vlekkenstess bij het omstoten van een glas wijn of hapjes bij een gezellig aperitiefmoment. De vuurgekleurde lijnen op het zwarte blad zorgen voor een mooi contrast in schakering en patroon. De kleuren van de lijnen variëren tussen rood en bruin, wat deze tafel een prachtige marmerlook geeft. Het Black Obsession tafelblad is een meerwaarde in elk interieur dankzij zijn luxueuze en warme uitstraling. De ronde vorm straalt een gevoel van gezelligheid en zachtheid uit terwijl de tijdloze schoonheid van de zwarte eiken poten het ontwerp zijn luxueuze de finishing touch geven. Kortom een bijzettafel de in geen tijd het stralende middelpunt van je interieur zal worden. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 50 cm |
| Lengte | 50 cm |
| Hoogte | 39 cm |


Amato brengt lijnen en rondingen samen in één heldere vormentaal. Het blad oogt strak bovenaan en zacht afgerond eronder. Een subtiel spel tussen kracht en zachtheid. Vormen en materialen variëren: hout, keramiek, Claylime of marmer. Rond, ovaal, bootvormig of organisch. Eettafels, salontafels, bijzettafels en consoletafels. Eén vormentaal. Altijd dezelfde rustige signatuur.



| Webartikelnummer |
| 120914+608058+91099 |
| Vorm tafelblad | Rond |
| Type poten | Cilinder |
| Collectie product | Amato Rondo |
| Afwerking onderstel | Fineer |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Zwart |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Volkeramiek |
| Detailkleur tafelblad | Black Obsession |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 9 - 10 weken |




