| Bijzettafel Amato Rondo Small onderstel in natuurkleurige eik met rond volkeramisch Ceramo blad in kleur Shilin Ø 50 x 34 cm | |
| Amato is Italiaans voor bemind – en je ziet in één oogopslag waarom. Naast zijn buitengewone schoonheid staat deze keramische tafel ook garant voor zorgeloos genieten, zonder vlekkenstess bij het omstoten van een glas wijn of hapjes bij een gezellig aperitiefmoment. De variaties aan grijs - en beigetinten, het subtiele reliëf en de fijnzinnige glitters overheen het hele oppervlak, geven dit blad een hyperrealistische textuur , die de elegantie van het materiaal in zijn puurste staat weergeeft. Deze zachte visuele aantrekkingskracht creëert een warme sfeer, en straalt natuurlijke rust en sereniteit uit. De ronde vorm straalt een gevoel van gezelligheid en zachtheid uit terwijl de tijdloze schoonheid van de poten in natuurkleurige eik het ontwerp een frisse finishing touch geven. Kortom een bijzettafel de in geen tijd het stralende middelpunt van je interieur zal worden. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 50 cm |
| Lengte | 50 cm |
| Hoogte | 34 cm |


| Webartikelnummer |
| 120917+629948+604354 |
| Vorm tafelblad | Rond |
| Collectie product | Amato Rondo |
| Type poten | Cilinder |
| Kleur frame | Naturel |
| Kleur tafelblad | Beige |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Volkeramiek |
| Detailkleur tafelblad | Shilin |
| Afwerking onderstel | Fineer |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 19 - 20 weken |



