| Bijzettafel Amato Rondo Small onderstel in walnoot met rond volkeramisch Ceramo blad in kleur Arctic White Ø 50 x 34 cm | |
| Amato is Italiaans voor bemind – en je ziet in één oogopslag waarom. Naast zijn buitengewone schoonheid staat deze keramische tafel ook garant voor zorgeloos genieten, zonder vlekkenstess bij het omstoten van een glas wijn of hapjes bij een gezellig aperitiefmoment. De kleur Arctic White is een slimme keuze die zich makkelijk laat combineren. Dit stijlvolle witte blad straalt kracht, eenvoud en sereniteit uit waardoor deze volledig tot recht komt in Scandinavische en minimalistische interieurs. De ronde vorm straalt een gevoel van gezelligheid en zachtheid uit terwijl de tijdloze schoonheid van de walnoten poten het ontwerp een warme finishing touch geven. Kortom een bijzettafel de in geen tijd het stralende middelpunt van je interieur zal worden. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 50 cm |
| Lengte | 50 cm |
| Hoogte | 34 cm |
| Webartikelnummer |


Amato brengt lijnen en rondingen samen in één heldere vormentaal. Het blad oogt strak bovenaan en zacht afgerond eronder. Een subtiel spel tussen kracht en zachtheid. Vormen en materialen variëren: hout, keramiek, Claylime of marmer. Rond, ovaal, bootvormig of organisch. Eettafels, salontafels, bijzettafels en consoletafels. Eén vormentaal. Altijd dezelfde rustige signatuur.



| Vorm tafelblad | Rond |
| Type poten | Cilinder |
| Collectie product | Amato Rondo |
| Afwerking onderstel | Fineer |
| Kleur frame | Walnoot |
| Kleur tafelblad | Wit |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Volkeramiek |
| Detailkleur tafelblad | Arctic White |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 16 - 17 weken |




