| Bijzettafel Amato Rondo Small onderstel in walnoot met rond volkeramisch Ceramo blad in kleur Calatorao Ø 40 x 39 cm | |
| Amato is Italiaans voor bemind – en je ziet in één oogopslag waarom. Naast zijn buitengewone schoonheid staat deze keramische tafel ook garant voor zorgeloos genieten, zonder vlekkenstess bij het omstoten van een glas wijn of hapjes bij een gezellig aperitiefmoment. De fijne witte aders op het donkerbruine blad zorgen voor een mooi contract in kleur en patroon en geven deze tafel een prachtige marmerlook. Het Calatorao design is dankzij zijn rustige uitstraling. goed te combineren met diverse woonstijlen. De ronde vorm straalt een gevoel van gezelligheid en zachtheid uit terwijl de tijdloze schoonheid van de walnoten poten het ontwerp een warme finishing touch geven. Kortom een bijzettafel de in geen tijd het stralende middelpunt van je interieur zal worden. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 40 cm |
| Lengte | 40 cm |
| Hoogte | 39 cm |
| Webartikelnummer |


Amato brengt lijnen en rondingen samen in één heldere vormentaal. Het blad oogt strak bovenaan en zacht afgerond eronder. Een subtiel spel tussen kracht en zachtheid. Vormen en materialen variëren: hout, keramiek, Claylime of marmer. Rond, ovaal, bootvormig of organisch. Eettafels, salontafels, bijzettafels en consoletafels. Eén vormentaal. Altijd dezelfde rustige signatuur.



| 120920+629951+91107 |
| Vorm tafelblad | Rond |
| Type poten | Cilinder |
| Collectie product | Amato Rondo |
| Afwerking onderstel | Fineer |
| Kleur frame | Walnoot |
| Kleur tafelblad | Zwart |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Volkeramiek |
| Detailkleur tafelblad | Calatorao |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |




