| Bijzettafel Amato Rondo Small onderstel in gerookte eik met rond volkeramisch Ceramo blad in kleur Himalaya Ø 40 x 34 cm | |
| Amato is Italiaans voor bemind – en je ziet in één oogopslag waarom. Naast zijn buitengewone schoonheid staat deze keramische tafel ook garant voor zorgeloos genieten, zonder vlekkenstess bij het omstoten van een glas wijn of hapjes bij een gezellig aperitiefmoment. De pieken van de Himalaya, majestueus en sereen, zijn de inspiratiebron voor dit tafelblad. De roestkleurige aderen, in combinatie met gebroken wit, zorgen voor een subliem contrast dat authenticiteit en elegantie uitstraalt en doet denken aan de kristallen die zich boven op de bergtop bevinden. De ronde vorm straalt een gevoel van gezelligheid en zachtheid uit terwijl de tijdloze schoonheid van de poten in gerookte eik het ontwerp zijn luxueuze de finishing touch geven. Kortom een bijzettafel de in geen tijd het stralende middelpunt van je interieur zal worden. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 40 cm |
| Lengte | 40 cm |
| Hoogte | 34 cm |
| Webartikelnummer |


| 608046+629955+604376 |
| Vorm tafelblad | Rond |
| Collectie product | Amato Rondo |
| Type poten | Cilinder |
| Kleur frame | Donkerbruin (gerookt) |
| Kleur tafelblad | Grijs |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Volkeramiek |
| Detailkleur tafelblad | Himalaya |
| Afwerking onderstel | Fineer |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 16 - 17 weken |



