| Bijzettafel Amato Rondo Small onderstel in gerookte eik met rond volkeramisch Ceramo blad in kleur Rapolano Ø 40 x 34 cm | |
| Amato is Italiaans voor bemind – en je ziet in één oogopslag waarom. Het Rapolano tafelblad combineert de tijdloze schoonheid en klasse van Italiaanse natuursteen met de kracht en het gemak van keramiek. De subtiele textuur en zachte beige keurnuances geven het geheel een luxueuze uitstraling. Bovendien staat een keramisch blad ook garant voor zorgeloos genieten, zonder vlekkenstess bij het omstoten van een glas wijn of hapjes bij een gezellig aperitiefmoment. De ronde vorm straalt een gevoel van gezelligheid en zachtheid uit terwijl de tijdloze schoonheid van de poten in gerookte eik het ontwerp zijn luxueuze de finishing touch geven. Kortom een bijzettafel de in geen tijd het stralende middelpunt van je interieur zal worden. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 40 cm |
| Lengte | 40 cm |
| Hoogte | 34 cm |
| Webartikelnummer | 608046+629955+629982 |


| Vorm tafelblad | Rond |
| Collectie product | Amato Rondo |
| Type poten | Cilinder |
| Kleur frame | Donkerbruin (gerookt) |
| Kleur tafelblad | Beige |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Volkeramiek |
| Detailkleur tafelblad | Rapolano |
| Afwerking onderstel | Fineer |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 8 - 9 weken |



