




| Eettafel Amato Rondo onderstel in natuurkleurige eik met Blobvormig volkeramisch Ceramo blad in kleur Shilin 220 x 112 x 77 cm | |
| Amato is een tafelcollectie waarin scherpe lijnen en zachte afrondingen samenkomen in een herkenbare signatuur. Het tafelblad is strak bovenaan en verfijnd afgerond onderaan, wat zorgt voor een subtiele spanning in vorm. Verkrijgbaar in verschillende afgeronde vormen en materialen, van hout en Claylime tot keramiek. De statige poot, recht afgesneden op het vloeroppervlak, brengt rust en structuur. Een veelzijdige collectie waarin vorm en gebruik samenkomen in tijdloze elegantie. | |
| Merk | JUNTOO |
| Dikte keramiek | 0.6 cm |
| Breedte | 112 cm |
| Lengte | 220 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Vrije hoogte |


Amato brengt lijnen en rondingen samen in één heldere vormentaal. Het blad oogt strak bovenaan en zacht afgerond eronder. Een subtiel spel tussen kracht en zachtheid. Vormen en materialen variëren: hout, keramiek, Claylime of marmer. Rond, ovaal, bootvormig of organisch. Eettafels, salontafels, bijzettafels en consoletafels. Eén vormentaal. Altijd dezelfde rustige signatuur.



| 74 cm |
| Webartikelnummer | CB_3_3762 |
| Vorm tafelblad | Blob |
| Type poten | 3 cilinders |
| Aantal personen | 6 personen |
| Collectie product | Amato Rondo |
| Afwerking onderstel | Fineer |
| Kleur steunplaat ( MDF) | Naturel |
| Afwerking keramisch blad | Slate |
| Krasbestendig tafelblad | Zeer krasbestendig |
| Behandeld hout | Ja |
| Kleur frame | Natuur |
| Kleur tafelblad | Beige |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Volkeramiek |
| Detailkleur tafelblad | Shilin |
| Hittebestendig | Nee |
| Productie techniek poten | , |
| Productieland poten | Indonesië |
| Land van herkomst materiaal tafelblad | Spanje |
| Productieland tafelblad | België |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |
| Gemonteerd | Nee |




