


| Salontafel Amato Rondo XSmall onderstel in gerookte eik met rond volkeramisch Ceramo blad in kleur Calacatta Ø 100 x 39 cm | |
| Amato is een tafelcollectie waarin scherpe lijnen en zachte afrondingen samenkomen in een herkenbare signatuur. Het tafelblad is strak bovenaan en verfijnd afgerond onderaan, wat zorgt voor een subtiele spanning in vorm. Verkrijgbaar in verschillende afgeronde vormen en materialen, van hout en Claylime tot keramiek. De statige poot, recht afgesneden op het vloeroppervlak, brengt rust en structuur. Een veelzijdige collectie waarin vorm en gebruik samenkomen in tijdloze elegantie. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 100 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Hoogte | 39 cm |
| Webartikelnummer | 608051+629958+88876 |
| Vorm tafelblad | Rond |


| Collectie product | Amato Rondo |
| Type poten | Cilinder |
| Kleur frame | Donkerbruin (gerookt) |
| Kleur tafelblad | Wit |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Volkeramiek |
| Detailkleur tafelblad | Arctic White |
| Afwerking onderstel | Fineer |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Moment van levering kies je tijdens het bestellen |



