
| Eettafel Amato Ellipso onderstel met bootvormig Amato blad in walnoot 220 x 105 x 76 cm | |
| Amato is een tafelcollectie waarin scherpe lijnen en zachte afrondingen samenkomen in een herkenbare signatuur. Het tafelblad is strak bovenaan en verfijnd afgerond onderaan, wat zorgt voor een subtiele spanning in vorm. Verkrijgbaar in verschillende afgeronde vormen en materialen, van hout en Claylime tot keramiek. De statige poot, recht afgesneden op het vloeroppervlak, brengt rust en structuur. Een veelzijdige collectie waarin vorm en gebruik samenkomen in tijdloze elegantie. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 105 cm |
| Lengte | 220 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Vrije hoogte | 74 cm |


| Webartikelnummer | 2*120769+607994 |
| Vorm tafelblad | Bootvorm |
| Aantal personen | 6 personen |
| Collectie product | Amato Ellipso |
| Type poten | Ellips |
| Kleur frame | Walnoot |
| Kleur tafelblad | Walnoot |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Walnoot |
| Afwerking onderstel | Fineer |
| Krasbestendig tafelblad | Matig krasbestendig |
| Behandeld hout | Ja |
| Hittebestendig | Nee |
| Land van herkomst materiaal tafelblad | Verenigde Staten |
| Productieland tafelblad | Indonesië |
| Productie techniek poten | , |
| Productieland poten | Indonesië |
| Frame is FSC gecertificeerd | Nee |
| Uit voorraad leverbaar | Nee |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 14 - 15 weken |
| Gemonteerd | Nee |
| Alle montage gereedschap inbegrepen | Nee |




