



| Salontafel Amato Ellipso onderstel met bootvormig Amato blad in natuurkleurige eik 160 x 75 x 29 cm | |
| Amato is Italiaans voor bemind – en je ziet in één oogopslag waarom. De natuurkleurige eik zorgt voor warmte en geborgenheid in je interieur. Het prachtige, zichtbare patroon van de houtnerven versterkt de natuurlijke uitstraling en voegt authenticiteit en karakter toe aan deze tafel. Naast de hoogwaardige afwerking springt deze tafel er uit dankzij zijn unieke vorm. De afgeronde bootvorm geeft deze tijdloze salontafel een warme, uitnodigende uitstraling. Kortom de perfecte toevoeging voor je interieur. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 75 cm |
| Lengte | 160 cm |
| Hoogte | 29 cm |
| Webartikelnummer | 607951+607947 |
| Vorm tafelblad | Bootvorm |
| Collectie product | Amato Ellipso |
| Type poten | Ellips |
| Kleur frame | Natuur |
| Kleur tafelblad | Natuur |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Natuur eik |
| Afwerking onderstel | Fineer |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |