
| Salontafel Amato Ellipso onderstel met bootvormig Amato blad in zwarte eik 160 x 75 x 29 cm | |
| Amato is Italiaans voor bemind – en je ziet in één oogopslag waarom. De zwarte kleur zorgt voor een knus en geborgen gevoel. In minimalistische interieurs zorgt de donkere tint voor het nodige contrast en extra diepte. Bovendien versterken de natuurlijke nerven van het hout de unieke schoonheid van deze tafel. Naast de hoogwaardige afwerking springt deze tafel er uit dankzij zijn unieke vorm. De afgeronde bootvorm geeft deze tijdloze salontafel een warme, uitnodigende uitstraling. Kortom de perfecte toevoeging voor je interieur. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 75 cm |
| Lengte | 160 cm |
| Hoogte | 29 cm |
| Webartikelnummer | 607952+607948 |
| Vorm tafelblad | Bootvorm |
| Collectie product | Amato Ellipso |
| Type poten | Ellips |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur tafelblad | Zwart |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Zwarte eik |
| Afwerking onderstel | Fineer |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |