
| Salontafel Amato Ellipso onderstel met bootvormig Amato blad in walnoot 160 x 75 x 29 cm | |
| Amato is Italiaans voor bemind – en je ziet in één oogopslag waarom. De warme, donkerbruine kleur zorgt voor een rustgevende sfeer die doet denken aan de schoonheid van de natuur. Bovendien is walnoot prachtig te combineren met zachte nudetinten, beige en zwart. Naast de hoogwaardige afwerking springt deze tafel er uit dankzij zijn unieke vorm. De afgeronde bootvorm geeft deze tijdloze salontafel een warme, uitnodigende uitstraling. Kortom de perfecte toevoeging voor je interieur. | |
| Merk | JUNTOO |
| Breedte | 75 cm |
| Lengte | 160 cm |
| Hoogte | 29 cm |
| Webartikelnummer | 607953+607949 |
| Vorm tafelblad | Bootvorm |
| Collectie product |
| Amato Ellipso |
| Type poten | Ellips |
| Kleur frame | Walnoot |
| Kleur tafelblad | Walnoot |
| Materiaal onderstel tafel | Hout |
| Materiaal tafelblad | Walnoot |
| Afwerking onderstel | Fineer |
| Uit voorraad leverbaar | Ja |
| Geschatte levertermijn | Levering mogelijk binnen 0 - 1 weken |